Berna ALAGÖZYAYLASI

Ajans Başkanı

15 yıldır, 100’den fazla markaya tüm mecralar için hizmet vererek, Offline mecraların hakkını vermiş; yeni mecralarla entegre & kreatif ve dijital çözümler için projeler üreten yenilikçi bir reklamcıdır.
2005 Akademi İstanbul Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra, medya planlama satın alma uzmanlık alanı olup tüm birimlerinde görev almıştır.
Türkiye medyasında butik ajans kavramının ilk ajanslarından Zenİstanbul ve aynı süreçte partner ajans olarak Mediacom’da bir çok yerel ve global markaya hizmet vermiştir.
Son 4 yılında butik ajanslara medya departmanı kurarak sektöre bir çok yeni reklam veren kazandıran bir tecrübeden sonra kendi ajansı Restart Medya’yı kurmuştur.
Mutfakla arası oldukça iyi, en yeni unvanı Jr.Chef. Projelerini (ReStartFood) hayata geçirmek için eğitime devam edip Işık Üniversitesi Girişimcilik ve Okan Üniversitesi Gastronomi bölümlerinden de mezun olmuştur.
Kendine, pembeye ve herkese inanan, pozitif, neşeli, işini seven, çok gezen, insan ve hayvan ilişkileri oldukça gelişmiş uğur getirdiğine inandığı kara kedisi Salem’in annesi …